piatok, 28 januára, 2022
Home > Nezaradené > Kvalitná tlač za menej? Aj to je možné

Kvalitná tlač za menej? Aj to je možné

Kto by chcel, aby dokumenty, ktoré vytlačí, mali rozmazané okraje obrázkov alebo písmená? Kvalitná a ostrá tlač so sýtymi farbami však niekedy vyžaduje vyššie náklady. Ako zaplatiť menej bez toho, aby ste museli ubrať zo svojich požiadaviek? Pomôžu vám naše tipy na lacné, a pritom kvalitné, tonery.

Znížte náklady na tlač na minimum

Náklady na tlač sú významnou položkou v každej kancelárii a ich zníženie iste poteší aj v domácnostiach. Aby ste ich mohli stlačiť smerom nadol, môžete ušetriť pri kúpe tonerov. Ku každému typu tlačiarne máte na výber, či si zakúpite originálne alebo kompatibilné tonery do tlačiarne.

Výhody a nevýhody originálnych tonerov

Známi svetoví výrobcovia tlačiarní pre ne ponúkajú aj originálne tonery. Kupujúci sa tak môže spoľahnúť na 100 % kompatibilitu s tlačiarňou. Nečakajú na neho žiadne problémy pri výmene tonera, výborná je tiež kvalita tlače. Pri týchto produktoch vás však nepoteší cena. Zaplatíte totiž aj za originalitu značky.

Kompatibilné tonery šetria peniaze

Lacnejšou voľbou sú spravidla kompatibilné náplne a tonery do tlačiarne. Nižšia cena však neznamená, že dostanete horšiu kvalitu. Kompatibilné tonery sa vyrábajú len z nových komponentov. Tonerový prach optický valec, čip a stierky sú celkom nové, rovnako nové je telo kazety. Pred použitím sú kompatibilné tonery testované, aby bola zaručená ich bezchybnosť. Pri tlači dokumentov dosahujú porovnateľné výsledky, čo sa týka kvality aj počtu vytlačených strán.

Tonery Canon

Kompatibilné tonery sú dostupné pre značky HP, Epson, Philips, Samsung, Sharp, Dell, Brother a mnohé iné. Šetriť vám pomôžu aj tonery Canon. Pre správny výber postačí len vedieť presný typ vašej tlačiarne.

Obávate sa, že alternatívny toner Canon nenaplní vaše očakávania? Riadiť sa môžete tiež dĺžkou záruky, ktorú naň predajca poskytne. Mala by byť minimálne 24 mesiacov. Ešte stále nie ste dostatočne presvedčení? Zdrojom informácií, ktoré vám pomôžu pri nákupe, sú aj recenzie na overených internetových stránkach.

Zdroj obrázka:  superelaks/Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *