utorok, 26 septembra, 2023
Home > Nezaradené > Ozdobte si kanceláriu či obchod efektnými 3D nápismi či logom!

Ozdobte si kanceláriu či obchod efektnými 3D nápismi či logom!

Priestorové písmená, čísla a obrázky sa tešia čoraz väčšej popularite a pomaly sa stávajú štandardom. Môžu slúžiť ako zaujímavý dizajnový prvok na stenách či dverách kancelárií, obchodných priestorov alebo pokojne aj trhových stánkov. Sú neprehliadnuteľné a prispievajú k tomu, že si vás ľudia ľahšie všimnú. Upútajte pozornosť zákazníkov a urobte všetko pre to, aby si vašu značku zapamätali. 3D logá umiestnené na i vo vašej prevádzke im určite padnú do oka!

Dnes existuje niekoľko možností, ako si také logo do interiéru alebo exteriéru zabezpečiť. V tomto článku vám prinášame tip na dostupné riešenie zo styrodurovej dosky, ktoré je inovatívnym trendom v oblasti marketingu.

Poznáte styrodur alebo je to pre vás neznámy pojem?

Doska styrodur je vyrobená z tvrdeného polystyrénu, vyznačuje sa výbornou odolnosťou voči vlhkosti, je pevná, má nízku hmotnosť a dá sa ľahko a presne vyrezať na požadované tvary. 30 mm hrubú dosku je možné nielen vyrezávať, ale aj natierať ľubovoľnou farbou na jej prednú časť a okraje, prípadne na prednú časť ešte prilepiť bielu alebo čiernu lesklú 1 mm hrubú dosku Hips, aby ste dosiahli želaný vzhľad.

Vytlačte si logo v 3D verzii

Pretože je doska styrodur ľahká a nenáročná na spracovanie, je možné z nej vytvoriť takmer akékoľvek priestorové logo, tvar alebo nápis, navyše s dychberúcou presnosťou. Nebojte sa nasledovať trendy a využívať inovatívne riešenia reklamy vo svoj prospech. Logo odráža charakter vašej značky a reprezentuje úroveň služieb, ktoré poskytujete, alebo produktov, ktoré vytvárate a predávate. 3D podoba loga je omnoho výraznejšia a príťažlivejšia ako 2D forma a pomôže vám budovať profesionálny dojem spoločnosti na úrovni. Na imidži záleží!

3D prvky môžu byť ozdobou vašich priestorov

Priestorové nápisy, čísla, tvary a logá môžete šikovne zakomponovať napríklad do machových či kvetinových stien a vytvoriť tak dominantu miestnosti, kam sa tieto prvky rozhodnete umiestniť. Ľahko tak môžu nadobudnúť nielen prvotnú označovaciu funkciu, ale môžu plniť aj úlohu dizajnového predmetu s estetickou funkcou. Myslite však na to, aby logo na zvolenej ploche nebolo príliš malé alebo veľké. Snažte sa vytvoriť harmonický celok.

Buďte kreatívni a so svojimi výtvormi sa smelo pochváľte aj na sociálnych sieťach, aby ste zabezpečili, že sa váš pútavý vizuál bude šíriť aj v online svete.

Cesta k vlastnému priestorovému logu je jednoduchá!

Ak ešte nemáte vytvorené trojrozmerné logo, alebo to svoje potrebujete do takejto formy prerobiť, je dobré obrátiť sa na profesionálov, aby ste nezanedbali žiadne dôležité faktory. V justprint.sk sa môžete spoľahnúť na ohromujúci výsledok, navyše za výbornú cenu. Objednávku priestorových písmem, tvarov či loga z dosky styrodur zvládnete pohodlne online a na internetovej stránke nájdete aj inštrukcie, ako pripraviť súbory do tlače. Ak si netrúfate súbory pripraviť sami, využite možnosť profesionálnych grafikov v justprint, ktorí vám ochotne pomôžu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *