štvrtok, 30 novembra, 2023
Home > Nezaradené > Tesnenia na mieru pre vašu výrobu a služby

Tesnenia na mieru pre vašu výrobu a služby

Potrebujete tesnenia do armatúr, na vodu alebo prírubové tesnenia? Alebo hľadáte rotačné tesnenia? Tesnenia plnia dôležitú úlohu v mnohých odvetviach hospodárstva. Či vyrábate autá, alebo sa venujete poľnohospodárstvu, pri produkcii budete potrebovať kvalitné súčiastky.

Tesnenia na mieru od výrobcu so skúsenosťami

Aj vám sa už stalo, že ste si kúpili výrobok, ktorý nakoniec nezodpovedal vašim požiadavkám? Ak sa nepoužije najvhodnejší materiál a výrobný postup, vyrobené produkty nesplnia očakávania na kvalitu či životnosť. Aby ste boli s dodanými komponentmi vždy spokojní, môžete využiť výrobu tesnenia na mieru od Afinis Group.

Pri vašej objednávke sa môžete spoľahnúť na dlhoročné skúsenosti spoločnosti v odbore. Čaká na vás ústretový, profesionálny prístup a služby šité na mieru každému klientovi. Tesnenia na mieru sú vyrábané modernými technológiami. Každé tesnenie je vyhotovené z najvhodnejšieho materiálu, pričom sú prísne zachované požadované rozmery. Na spoločnosť sa môžete obrátiť aj v tom prípade, že sa potrebujete o niečom poradiť. Poradenstvo, diagnostika a merania prebiehajú vo vašej prevádzke.

Komplexné služby

Presné tesnenia s dodávkou v čo najkratšom čase prispejú k minimalizácii prestojov vo vašej firme. Potrebujete rotačné alebo ploché tesnenia? Požadujete, aby boli vyrobené z materiálu, ktorý zaistí ich dlhú životnosť?

Pokiaľ je potrebný polotovar na sklade, kvalitné presné tesnenia na mieru je spoločnosť Afinis Group schopná dodať už do jedného dňa od ich objednania. Do 24 hodín môžete mať k dispozícii tiež série tesnení až do priemeru 720 mm. Všetko preto, aby ste ich mohli okamžite začať používať a šetrili náklady na zbytočné prerušenia vašej výroby.

Zdroj obrázka: DmyTo/Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *