utorok, 9 augusta, 2022
Home > Móda a nákupy > Úpinky na topánkach s vysokým opätkom od filipínčana, dizajnéra Kermita Tesora

Úpinky na topánkach s vysokým opätkom od filipínčana, dizajnéra Kermita Tesora

“Náročné”, takéto ohodnotenie dostáva filipínsky dizajnér šiat a topánok Kermit Tesoro od celebrít.

Dvadsaťsedem ročný dizajnér pritiahol pozornosť Lady Gaga s jeho slávnymi topánkami na vysokom opätku s lebkou (na obrázku). Rozhodla sa, že zaradí jeho dizajn do svojej kolekcie Gaga’s Gilt.

“Chcem pretransformovať zákazníkove odchýlky do mojich vlastných kreácií,” Tesoro odkázal fanušíkom na prestížnom portáli Style Bible.“Je to ako módna interpretácia všetkých biologických a psychologických odchyliek osobnosti. Vždy som bol motivovaný k vytváraniu takých kúskov oblečenia, ktoré mali vzťah s konfliktom osobnosti a poruchou sebakontroly vnútorných impulzov alebo zlyhaním pri zaradení sa do všeobecného rámca osvedčených vzorov správania sa v spoločnosti.”

Kermit Tesoro študoval na UP Diliman College of Fine Arts. Obľubuje návštevy obchodov s náradím, zbiera knihy a je fanúšikom americkej speváčky, klavíristky, aranžérky a civilnej aktivistky Nina Simone. Tesorova rada pre ctižiadostivých dizajnérov znie takto: “Študujte, bádajte, identifikujte svoju tvorivosť a snažte sa predísť rozvracajúcemu konaniu a všetkému nepeknému s tým, aby ste v tom mali jasno, prečo tak robíte.”

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *