utorok, 23 júla, 2024
Home > Lifestyle > Darčeky kreatívne

Darčeky kreatívne

Darčeky kreatívne

Darčeky sú niekedy pre nás ťažkým orieškom. Výber darčekov nemusí za každú cenu predstavovať nudné a stereotypné vyberanie drahých produktov. Pokiaľ zapojíte trošku fantázie a využijete kreativitu môžete vymyslieť unikátne darčeky za skvelé ceny. Poďme sa spolu pozrieť na pár tipov ako ušetriť a zároveň dopriať svojim blízkym krásne darčeky plné lásky.

Cestovanie

Cestovanie poteší snáď každého. Takýto darček ľudia často nedostávajú a môžete ich prekvapiť vysnívanou destináciou. Cestovanie prináša do života množstvo nových skúseností, zážitkov a radosti. Stačí nakúpiť letenky a zabaliť ich do krásneho papiera a už sa len nechať prekvapiť radosťou vašich najbližších.

Zároveň však nemusí ísť o cestovanie do zahraničia, ale napríklad o relaxačný pobyt, rodinný výlet, či iné kreatívne formy trávenia spoločného času. Cestovanie poteší rovnako vás ako aj vašich najbližších a spoločne strávený čas je predsa ten najkrajší.

štedrý večer

Fotoalbum

Fotky sú zachytené spomienky, ktoré dokážu v ľuďoch vyvolať nostalgiu a pocit šťastia. Práve preto je veľmi dobré zakomponovať ich do vášho vianočného prekvapenia. Samozrejme ide aj o veľmi nenákladný darček, ktorý však presne vyvolá krásny vianočný moment s vašou rodinou, kedy si zaspomínate na mladosť, či detstvo.

Okrem fotoalbumu môže potešiť aj fotokniha, či rámik s fotografiami. Ide o darček, ktorý môže priniesť radosť aj vám pri výbere fotografií. Strávite tak príjemný čas so spomienkami a podarujete kus histórie aj vašim najbližším. Môžete napríklad vytvoriť album vašich Vianoc od detstva po súčasnosť.

Kreatívne darčeky- Poukazy

V tejto sekcii nemyslím práve na poukazy, ktoré môžete kúpiť aby si vaši najbližší mohli sami v danom obchode vybrať produkty za konkrétnu cenu. Naopak. Pokiaľ sa venujete nejakej oblasti vytvorte vlastný unikátny poukaz, či sadu poukazov na mieru. Napríklad Poukaz na líčenie zdarma, či Poukaz na masáž podľa vlastného výberu. Vďaka tomu ukážete ľuďom, na ktorých vám záleží, že na nich máte čas a chcete ich potešiť.

darčeky

Nech už si vyberiete akýkoľvek kreatívny darček, nezabúdajte, že pod stromčekom najviac potešia maličkosti z lásky. Zameriavajte sa na to, čo vaši najbližší majú naozaj radi, prípadne čo potrebujú. Nekupujte množstvo zbytočností, ktoré nevyužijú a zamerajte sa skôr na odovzdanie množstva lásky a svojho času navzájom.

Pokiaľ vám článok pomohol vybrať kreatívny darček, určite nás môžete potešiť komentárom s príjemným odkazom. Veselé Vianoce!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *