nedeľa, 30 januára, 2022
Home > Móda a nákupy > Luxusné kúpele máme aj na Slovensku

Luxusné kúpele máme aj na Slovensku

Kúpeľný pobyt v nádhernom prostredí s prvotriednymi službami si užijete aj u nás na Slovensku. Vyskúšajte aj vy luxusný pobyt v slovenských kúpeľoch v Turčianskych Tepliciach, ktoré určite patria medzi tie najobľúbenejšie. 

Relaxačný pobyt v kúpeľoch

Ak si chcete oddýchnuť, zrelaxovať telo aj myseľ, nádherné luxusné kúpele budú pre vás to pravé. V Turčianskych Tepliciach si užijete termálnu liečivú minerálnu vodu, ktorá má liečivé účinky pri problémoch s pohybovým ústrojenstvom, neurologických, gynekologických aj urologických problémoch a podobne. Okrem liečivých účinkov vody môžete okúsiť aj skrášľujúce a liečivé účinky zlata v Zlatých kúpeľoch.

Relaxačné a wellness pobyty si môžete rezervovať kedykoľvek počas roka. Lacné kúpeľné pobyty v krásnom prostredí sú vítané ako letná aj zimná dovolenka. Kúpele sú tiež obľúbeným miestom na víkendové romantické pobyty pre dvoch. Kúpeľný pobyt vám môže predpísať váš lekár, ale dostupné sú aj pre samoplatcov.

Keď už budete v Turčianskych Tepliciach, môžete si medzi procedúrami spraviť výlet do mesta alebo jeho okolia. Nachádza sa tu totiž viacero hradov, kaštieľov či prírodných krás, obdivovaním ktorých si váš pobyt ešte viac spríjemníte.

Kúpeľná liečba

Okrem zaslúženého odpočinku nájdete v kúpeľoch aj úľavu pri zdravotných problémoch. V Turčianskych Tepliciach nájdu pomoc pacienti s ochorením obličiek a močových ciest, chorobami tráviaceho traktu, nervovými chorobami či onkologickí pacienti. Za liečbou ani relaxom, kvalitnými službami a ubytovaním na úrovni tak nemusíte chodiť do zahraničia. Špičkovú starostlivosť dostanete aj doma na Slovensku. Správna liečba vám môže uľaviť od zdravotných ťažkostí. Ak si chcete užiť luxusné kúpele a využiť všetky benefity kúpeľnej liečby, je vhodné poradiť sa s lekárom.

Zdroj obrázka:  kudla/Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *