streda, 2 februára, 2022
Home > Nezaradené > Nech sa zlato blyští – v práci aj na rande

Nech sa zlato blyští – v práci aj na rande

Každá žena si dáva záležať na svojom odeve a účese. Avšak drobnosti, ktorými svoj zovňajšok doladíte, dokážu často celkom zmeniť dojem. Pestované a upravené ruky si všímajú nielen vaši známi na súkromných schôdzkach, ale veľa o vás vypovedia i na obchodných stretnutiach. Ako im dodať ten správny šmrnc?

Zlaté náramky a iné šperky v biznis štýle

Jednou z ciest, ako docieliť sofistikovaný vzhľad, je vyzdvihnutie jemnosti vašich rúk zlatým náramkom a k nemu ladiacim zlatým prsteňom. V pracovnom prostredí sa snažíme pôsobiť príjemne nielen na zákazníkov a obchodných partnerov, ale i na kolegov. Mnoho žien sa preto blyštiacich zlatých šperkov obáva. Avšak aj strohejšiu biznis módu dokáže elegantnou cestou ozdobiť zlatý náramok.

Ak sa rozhodnete pre pekné zlaté náramky, do práce je vhodné voliť jemnejší dizajn. Tenšiu retiazku s drobnými príveskami z bieleho alebo žltého zlata je možné kombinovať prakticky s každým kúskom oblečenia.

Svoju ženskú silu umocníte, ak k náramku pridáte zlatý prsteň. Vytvoríte tak dojem sebavedomej a príťažlivej ženy, ktorá si nie je vedomá len svojich schopností v práci, ale rada ukáže aj svoj cit pre eleganciu a štýl. Zlato o vás zároveň prezradí, že sa nebojíte investovať do trvácnych a hodnotných doplnkov.

Buďte divou

Chystáte sa na romantickú večeru či gala? Siahnite po jednofarebných šatách alebo koktejlkách. Ak ste žena, ktorá chce svojím príchodom zastaviť čas a podmaniť si miestnosť plnú ľudí, nezabudnite na doplnky. Večerný outfit doladíte do dokonalosti nesmrteľným zlatom.

Zlato je symbolom vysokej hodnoty a cennosti. Veď aj kráľovné sa zdobili práve týmto drahým kovom. Zvoľte teda masívnejší zlatý prsteň, ktorý môže byť zdobený briliantom či iným kameňom. Vaše zápästie znesie aj hrubší zlatý náramok v žltej farbe. Lesk šperkov nielen podčiarkne, ale i doplní a priam povznesie váš celkový zjav.

Zdroj obrázka: Kristina Holovach/Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *