utorok, 23 júla, 2024
Home > Lifestyle > Lenka Ježová

Lenka Ježová

Lenka Ježová

Lenka Ježová patrí medzi známe slovenské mená. Konkrétne ide o redaktorku, ktorú v súčasnosti môžete sledovať na obrazovkách TA3. V súčasnosti sa jej osoba spája vo veľkom aj s jej príspevkami v rámci sociálnych sietí, kde zverejňuje svoj život a rovnako aj niektoré odvážne fotografie. Kto je Lenka Ježová a čo by ste o nej mali vedieť?

Lenka Ježová životopis

Lenka študovala masmediálnu komunikáciu UCM v Trnave. Neskôr sa zamestnala ako riaditeľka reklamnej agentúry a táto pozícia u nej trvala až rok a 5 mesiacov. Neskôr sa zamestnala ako projektová manažérka a grafická dizajnérka vo firme Elsan s.r.o. Už 5 rokov sa venuje svojej práci redaktorky pre televíziu TA3, pričom sa zameriava na politiku. Môžete ju poznať z televíznych obrazoviek, kde sa objavuje v pravidelných vstupoch, napríklad aj v relácii Investujeme.

Lenka Ježová wikipedia alebo chcete sa o nej dozvedieť viac?

Vypočujte si podcast Z kuchyne TA3, kde ju vyspovedali Tamara a Michaela.

Lenka Ježová plavky

Šikovná redaktorka Lenka Ježová je známa nielen svojou usilovnou prácou, ale aj svojím veľmi šarmantným vzhľadom. Ide nepochybne o inteligentnú a atraktívnu mladú ženu, ktorá si na obrazovkách okamžite získa vašu pozornosť. V súčasnosti sa do pozornosti dostala aj kvôli fotografiám, ktoré uverejnila na svojich sociálnych sieťach. Ide o fotografie v plavkách, na ktorých prezentuje svoju postavu.

Kvôli tomuto „prehrešku“ si získala nielen veľa pozornosti ale aj hejtu. Na svoju obranu poskytla Lenka aj rozhovor, kde skonštatovala, že sociálne siete absolútne oddeľuje od svojej profesijnej dráhy. Zároveň dodala, že fotky v plavkách sú medzi novinármi absolútne bežné. Jej pre niekoho šteklivé fotky sa stali predmetom diskusie a možno ani nečakala koľko pozornosti sa jej prostredníctvom nej dostalo – či už v pozitívnom alebo negatívnom zmysle. Pravdou však ostáva, že táto mladá redaktorka má čo ukazovať a za svoju postavu sa absolútne nemusí hanbiť.

Lenka Ježová priateľ

Lenka svoj súkromný život veľmi nezverejňuje. Aj keď na svojich sociálnych sieťach prispieva fotografiami zo svojho bežného života, nespomína žiadne podrobnosti. V súčasnosti nepredstavila ani žiadne priateľa alebo známosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *