nedeľa, 16 júna, 2024
Home > Nezaradené > Výbava do domácej pracovne, ktorá vašu produktivitu doslov nakopne

Výbava do domácej pracovne, ktorá vašu produktivitu doslov nakopne

Práca na diaľku má veľa zjavných výhod a mnohí z nás sa o tom už presvedčili. Aby to ale bolo čo najpohodlnejšie, a čo je najdôležitejšie – produktívne, stojí za to pripraviť sa na takúto prácu najmä z technickej stránky. Povieme vám ako.

Pracovisko musí byť mobilné

Vzdialená práca neznamená, že môžete zostať doma celé dni ležať len v posteli. Niekedy si tento režim vyžaduje oveľa častejšie stretnutia s klientmi a partnermi. A možnosť stráviť pracovný deň v parku, kaviarni alebo dokonca na výlete je jednou z najdôležitejších výhod takejto organizácie práce.

V takom prípade je nevyhnutný malý a ľahký počítač – napríklad tablet s odnímateľnou klávesnicou. Určite si ale budete musieť vytlačiť aj pár zmlúv a faktúr, takže oceníte aj tlačiareň a v nej výkonné tonery HP.

Spoľahlivé pripojenie na internet

Ak chcete pracovať z domu, potrebujete dobré pripojenie na internet – stabilné a s veľkou šírkou pásma. V opačnom prípade vám bude vaša domácnosť, v ktorej hrajú vaše deti online hry a sťahujú gigabajty z HD videa, prekážať v plnej práci.

Príprava tlače

Ako sme už spomínali, napriek vývoju elektronickej správy dokumentov je potrebné z času na čas niektoré dokumenty aj vytlačiť – napríklad zmluvy so zákazníkmi alebo zmluvy s dodávateľmi. Pre takéto prípady si musíte zaobstarať tlačiareň, takže nech je to kompaktné a lacné zariadenie, a nie objemné monštrum s veľkosťou zaberajúcou polovicu stola. Nezabudnite ani na kvalitné náplne pre tlačiarne.

Určite vám s vašou produktivitou pomôže aj dobrá stolička, čerstvý vzduch a niečo dobré pod zub, čo vás nabije novou energiou.

Zdroj obrázka: Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *