utorok, 23 júla, 2024
Home > Móda a nákupy > Majú tlačené kalendáre v digitálnej dobe ešte význam?

Majú tlačené kalendáre v digitálnej dobe ešte význam?

Čoraz viac ľudí využíva na organizáciu svojich povinností a zaznamenávanie dôležitých stretnutí, udalostí a ďalších informácií, na ktoré netreba zabudnúť, kalendár v smartfóne, na tablete či počítači, v e-mailovom konte, no aj napriek tomu papierové kalendáre ešte nevymizli. Vo väčšine domácností a asi v každej firme však stále nájdete aspoň jeden starý dobrý klasický kalendár.

Prečo je papierová forma stále zaujímavá?

Nepochybne majú online kalendáre svoje výhody, najmä ak umožňujú zdieľanie medzi kolegami, takže všetci vidia, kedy ste k dispozícii a kedy s vami určite nemôžu počítať.

Avšak, tlačené kalendáre majú tiež svoje nezanedbateľné plusy, vďaka ktorým sa ešte dlho budú používať a nič ich len tak nenahradí. Keďže ich máte stále na očiach bez nutnosti niečo zapínať, pripomínajú vám všetky dôležité stretnutia a povinnosti vždy, keď vám na ne padne zrak. A pretože ich bežne nájdeme na každom pracovnom stole alebo zavesené na stene v kancelárii, sú okamžite pripravené na použitie.

Oproti online verzii majú ešte jedno pozitívum. Sú dostupné, aj keď náhodou vypadne prúd alebo internet. Okrem toho, čo si zapíšete fyzicky, si omnoho lepšie zapamätáte, ako keď si termín poznačíte iba na počítači a mnohým ľuďom sa lepšie plánuje, keď majú pred sebou prehľad, aký vie poskytnúť zatiaľ len papierová verzia kalendárov.

Aj drobné poznámky sa lepšie zapisujú do papierovej verzie, ktorá s takýmito zápiskami obyčajne počíta a má na ne vyčlenený priestor.

Kalendár je praktický darček a zároveň reklamný nástroj

Klasický kalendár si nájde využitie takmer v každej kancelárii, firme, ordinácii či prevádzke, ale aj v domácnosti. Ak chcete spojiť príjemné s užitočným, rozdajte svojim zákazníkom, obchodným partnerom alebo zamestnancom firemné kalendáre s vašim logom a využite priestor, ktorý máte k dispozícii, na propagáciu vašich služieb alebo produktov.

Nenásilným spôsobom bude vaša značka na očiach 365 dní v roku a uvidí ju nielen príjemca darčeka, ale aj ľudia, s ktorými prichádza do kontaktu, takže sa vám môže podariť rozšíriť povedomie o vašom podnikaní.

Tlačený kalendár si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv

Pohrajte sa s dizajnom a vytvorte personalizované firemné kalendáre, nech už máte akúkoľvek predstavu o tom, ako by mali vyzerať. Je na vás, či sa rozhodnete ich vyplniť fotografiami z firemných akcií, inšpiráciami, ako využiť vaše produkty, informáciami o vašej činnosti a víziách…

Máte možnosť vybrať si z množstva druhov a formátov, aby čo najlepšie vyhovovali vašim požiadavkám. Dizajn môžete ozvláštniť napríklad lesklou alebo matnou fóliou či parciálnym UV lakom a vytvoriť tak naozaj jedinečné kalendáre, ktoré budú ozdobou každej miestnosti, v ktorej nájdu využitie.

Využite výhody klasických kalendárov a vytvorte praktický reklamný predmet, ktorý budú ľudia naozaj využívať. Objednať si vlastné kalendáre v perfektnej kvalite za výbornú cenu môžete jednoducho – online u profesionálov v justprint.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *